جدا از پروفیل های استاندارد در سبد محصولات آلوم دلتا، بخش های ویژه ای نیز برای استفاده در سیستم ها و راه حل های فردی و خصوصی مشتری طراحی شده است.

آلومینیوم خالص همراه با عناصر شیمیایی مناسب، آلیاژهایی با استحکام بالا ایجاد می کند. این ماده ای است که می تواند به راحتی در فرآیندهای شکل دهی پردازش شود. پروفیل های آلومینیومی و سازه های ساخته شده با آلومینیوم با سبکی مشخص می شوند که مونتاژ و حمل و نقل آنها را بسیار تسهیل می کند. آلومینیوم دارای یک پوشش طبیعی ضد خوردگی است که از اثرات محیطی محافظت می کند. همچنین شایان ذکر است که آلومینیوم به عنوان ماده اولیه 100% قابل بازیافت است.
کاربرد های بسیاری را میتوان برای پروفیل های آلومینیوم ذکر کرد. استفاده در یونیت های دندانپزشکی، پروفیل های ساختمانی مانند دریچه های کولر، پروفیل های تزئینی پرده ای و ... بسیاری کاربرد های دیگر که آلومینیوم را مورد توجه خاص قرار میدهد. آلوم دلتا با توانایی تولید انواع پروفیل های آلومینیوم در ایران با سابقه 25 ساله و تجربه ای ارزشمند سالهاست که در این زمینه در خدمت شما عزیزان می باشد. تنواع محصولات تولید شده یکی از ویژگی های بارز این مجموعه است که میتوان از آن به نیکی یاد کرد. تولید آلومینیوم سفارشی نیز از دیگر امکانات این مجموعه بشمار میرود.
تطبیق پذیری و هزینه کم ابزار
در مقایسه با سایر مواد، هزینه ابزار برای تولید پروفیل های آلومینیومی نسبتاً پایین است. فرآیند اکستروژن نه تنها به دلیل تطبیق پذیری آن با توجه به طراحی پروفیل ها سودمند است، بلکه با هزینه های نسبتا کم ابزار نیز همراه است. استفاده از الومینیوم میتواند صرفه جویی خوبی در هزینه را برای شما به ارمغان بیاورد.

تبدیل ضایعات آلومینیوم به بیلت در آلوم دلتا

آلوم دلتا با قابلیت تولید با ظرفیت بالا انواع پبوفیل آلومینیوم در ایران  دارای کوره های پیش گرم و تولید انواع بیلت های آلومینیومی و پروفیل های آلومینیومی
1- مرحله اول کوره ذوب:
در این مرحله ضایعت ذوب شده و در قالب های بیلت ریخته میشوند.

2- مرحله دوم

در محله دوم بیلت های آماده شده وارد کوره پیش گرم شده و آماده میشه برای قرار گیری در دستگاه و تولید پروفیل آلومینیوم.

3- مرحله سوم
در این قسمت پس از خارج شدن از کوره پیش گرم بیلت های آلومینیومی درون دستگاه قرار میگیرند و مرحله نهایی تولید پروفیل انجام میگیرد.
4- مرحله آخر
برش پروفیل در اندازه های مختلف و قرارگیری در سبد نهایی محصول.
پروفیل های آلومینیومی در ایران در اشکال مختلفی مورد نیاز است که آلوم دلتا توانایی تولید پروفیل را در تمامی اشکال حتی بصورت سفارشی و خاص برای مشتریان خود دارد.

آلوم دلتا، تولید کننده انواع قطعات و سازه های آلومینیومی با بیش از 25 سال سابقه درخشان در استان تهران و البرز ، با سابقه درخشان در زمینه تولیدات و فروش با سیستم های روز دنیا در خدمت شما عزیزان است.