آشنایی با پروفیل آلومینیومی درب و پنجره

  اکستروژن درب و پنجره آلومینیومی رایج ترین محصولات در اکستروژن آلومینیوم معماری هستند.

مجموعه کامل انواع پروفیل مورد نیاز جهت ساخت درب و پنجره آلومینیومی ساختمان‌ها با کیفیت مناسب و دقت ابعادی عالی در این شرکت، تولید و عرضه می‌گردد.
پروفیل درب و پنجره دارای کاربرد وسیع در صنعت ساختمان سازی می‌باشد که در کارخانه آلوم دلتا با بهترین کیفیت و در ابعاد مختلف طبق سفارش مشتریان به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌شود.
مزیت های بیشمار آلومینیوم باعث شده تا توجه کارفرمایان و کاربران را به خود معطوف کرده و خود را ملزم به استفاده این فلز ارزشمند کنند.
مجموعه ما با سابقه درخشان در زمینه تولید پروفیل های درب و پنجره آلومینیومی در ایران از طریق توسعه مداوم محصول، قادر به نوآوری مداوم و بهبود محصول و فرآیندهای خود هستیم. به عنوان پروفیل آلومینیومی، ما می توانیم انواع مختلف محصولات و قیمت های عالی را ارائه دهیم.

از نظر لغوی، پروفیل به معنای ثابت بودن مقطع در طول مشخصی است. در دنیای فلزات و ساخت و ساز، پروفیل شامل انواع مختلفی می‌باشد. اصلی‌ترین کاربرد پروفیل‌ها برای ساخت درب و پنجره‌های فلزی می‌باشد.
آلومینیوم فلزی نقره‌ای رنگ با جلای فلزی، نرم، سبک و دارای قابلیت شکل‌پذیری زیاد است. از ویژگی‌های مهم آلومینیوم، سبک وزنی و قابلیت عدم زنگ‌زدگی می‌باشد. پروفیل اکستروژن آلومینیوم به عنوان یکی از پرمصرف‌ترین بخش مصارف آلومینیوم به حساب می‌آید.
برای تولید پروفیل آلومینیوم، ابتدا ماده اولیه را که بیلت آلومینیومی نام دارد، تحت فشار بسیار بالا و درجه حرارت مناسب قرار می‌دهند. سپس آن را از میان قالب‌های مخصوصی حرکت می‌دهند. به این ترتیب ماده اولیه تغییر شکل می‌یابد و به اشکال مورد نظر درمی‌آید. به خاطر اعمال فرآیند حرارتی و فشار بالا روی فلز آلومینیوم، ماده اولیه کاملا تغییرشکل پیدا می‌کند و در نتیجه پروفیل آلومینیوم تولید می‌شود.

ویژگیهای پروفیل درب و پنجره

عدم جابجایی سیالات در آن

عدم جابجایی سیالات در لوله های صنعتی و داربستی

 

عدم انجام یک سری تستها

عدم انجام یک سری تستها و آنالیزهای فنی مانند هیدرواستاتیک (عدم نشتی) بر روی آن

 
 
 

قابلیت تحمل اوزان مختلف

قابلیت تحمل اوزان مختلف در لوله های صنعتی و داربستی

 

استحکام بالا و مقاومت

استحکام بالا و قابلیت مقاومت در برابر خمش و پیچش

آلوم دلتا، تولید کننده انواع قطعات و سازه های آلومینیومی با بیش از 25 سال سابقه درخشان در استان تهران و البرز ، با سابقه درخشان در زمینه تولیدات و فروش با سیستم های روز دنیا در خدمت شما عزیزان است.