آلوم دلتا تولید کننده پروفیل آلومینیوم مبلمان باغ

همانطور که در بخش مطالب، مزایای آلومینیوم را برشمردیم ، این فلز خاص بدلیل خواص انعطاف پذیری و مقاومت بالا برای استفاده در فضاهای باز کاربرد های فراوانی دارد یکی از این کاربرد ها در تولید مبلمان باغی می باشد. پروفیل مبلی آلومینیوم در طی یک فرآیند اکستروژن تولید شده و در مرحله بعد خم و مونتاژ می شود. همچنین با انجام انواع پوشش های سطحی در طیف گسترده ای از رنگ های الکترواستناتیک، آندایزینگ و پوشش های طرح چوب و فلز قابل اجرا میباشد که تنوعی بالایی دارند که علاوه بر زیبایی و عمر بالا میتواند تمام نیازهای سازندگان ، طراحان و کاربران در انواع سلیقه ها را پوشش دهد. عمر مفید پروفیل آلومینیوم بیش از ۵۰ سال میباشد و به همین دلیل استفاده از پروفیل مبلی آلومینیومی برای محیط های خارجی ایده آل است و توصیه ما استفاده از این نوع مبلمان میباشد، زیرا فلزی است که تحت تأثیر خوردگی و پوسیدگی قرار نمی گیرد، بنابراین دوام بالایی دارد. به همین دلیل است که طراحان از آن برای تولید پایه آلومینیومی میز و صندلی در فضای باز استفاده می میکنند. ویژگی پایه آلومینیوم شیارداربه تولید کنندگان صنایع میز و صندلی این امکان را می دهد تا محصولات خود را با مقاومت و درعین حال سبک وزنی و دوام فوق العاده در انواع رنگ ها برای سخت ترین مناطق آب و هوایی به ویژه در محیط های شور یا بسیار مرطوب تولید و به بازار عرضه کنند. در ادامه با آلوم دلتا همراه باشید.
آلوم دلتا: اصولا پایه آلومینیومی مبلمان مدرن دارای اشکال و طرح ها، اندازه ها و سبک های مختلفی هستند.انعطاف پذیری و تنوع بالا باعث می شود طراحان بتوانند ایده های خود را به راحتی پیاده سازی کنند و نگران عمر این پایه ها نباشند. شیوه های اجرا و قالب گیری در آلومینیوم بسیار متنوع بوده و تقریبا هر نوع شکلی را میتوانیم پیاده سازی کنیم. اما قبل از تصمیم گیری در مورد سبک خاص پایه، ممکن است بخواهید انواع مختلف فلزات مورد استفاده را در نظر بگیرید. هر فلز دارای مزایا و ویژگی های متمایز خود است اما مزایایی که آلومینیوم دارد آن را محبوب ترین متریال در بین طراحان کرده است در نتیجه محبوب ترین پایه های مبلمان مدرن، فلز آلومینیوم میباشد.
بنابراین اگر به دنبال طراحی منحصر به فرد و محصولی بادوام هستید، پایه آلومینیوم میز و صندلی ممکن است گزینه خوبی باشد. پروفیل مبلی آلومینیوم فوق العاده سبک است و وزن سنگینی را به مبلمان اضافه نمی کند. همچنین آلومینیوم عاری از زنگ زدگی است و سالها عمر خواهد کرد. پایه های مبلمان آلومینیومی برای مبلمان فضای باز یا صندلی های خاص بسیار مناسب است. استفاده آسان در فضای باز نیز از ویژگی های مهم آلومینیوم است که باعث میشود انتخاب اول و آخر شما باشد.
پروفیل آلومینیومی اختصاصی از مهم ترین ملزوماتی است که هر صنعتی دیر یا زود به آن احتیاج پیدا میکند. پروفیل های اختصاصی در حقیقت به پروفیل هایی گفته میشوند که برای کار خاصی طراحی شده باشند. این پروفیل ها به صورت شخصی طراحی و تولید میشوند و به همین خاطر نمیتوان آنها را در سطح بازار پیدا کرد. مجتمع صنعتی پیمان آلومینیوم با در اختیار داشتن افرادی خبره و توانا قادر به طراحی انواع پروفیل آلومینیومی برای صنعت کاران میباشد.
یکی از مشهور ترین انواع پروفیل های آلومینیومی، پروفیل شیاردار میباشد. این پروفیل ها به صورت مداوم در کارگاه ها و مراکز صنعتی مورد استفاده قرار میگیرند و یکی از مصارف آن در تولید مبلمان باغی و یا بعبارتی مبلمانی که در فضای باز استفاده میشود میباشد که از اهمیت بالایی برخوردار هستند. پروفیل آلومینیوم شیاردار صنعتی در مجموعه آلومدلتا تولید و عرضه میشود و به دلیل استانداردهای بالایی که در خود دارد، از باکیفیت ترین پروفیل های کشور به شمار میرود.

آلوم دلتا، تولید کننده انواع قطعات و سازه های آلومینیومی با بیش از 25 سال سابقه درخشان در استان تهران و البرز ، با سابقه درخشان در زمینه تولیدات و فروش با سیستم های روز دنیا در خدمت شما عزیزان است.